Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třešně

10. 2. 2010

Trávil jsem, jako každoročně, druhý měsíc prázdnin u své babičky na venkově. Typický zapadákov ve kterém chcípl pes. Ovšem letos jsem se těšil. Minulý rok se tu vyloupla nová rodina a mě se moc zalíbil jejich nejmladší syn. Mé srdce pro něj zahořelo dřív, než jsem zjistil že i ledovec je oproti němu hřejivý jako kamínka. Neustále se mi poškleboval, ale protože neměl koho by prudil, chodíval ven semnou. Loňské léto jsem se mu neodvážil říct, že se mi líbí, ale letos si ho získám. Chci vědět jak chutnají ty Uchihovské, chladné rty.

Byl jsem tu teprve tři dny, ale nemohl jsem se dočkat jeho příjezdu. Krátil jsem si čas procházkami a pojídáním třešní z našeho sadu.

,,Tsunade no baa-chan! Jdu na třešně, tak mě nehledej!" křikl jsem do domu.

,,Dobře Naruto!" bylo mi odpovězeno.

Sebral jsem u stodoly žebřík, přeci jen nejsem žádný ninja abych lezl po stromech bez něj, a vydal se do kopce do sadu. Když jsem se dotrmácel nahoru, opřel jsem žebřík o první strom a pomalu, bez spěchu, si to šlapal nahoru. Popolezl jsem výš a pak mi místo šprušlí posloužily větve. Usadil jsem se na pohodlném místě, a trhal si třešně přímo do pusy. Bylo mi příjemně. Léto, ale přesto žádný pařák. Bylo tak akorát a navíc vlál chladný vítr. Stará třešeň zaskřípala, něco křuplo a můj žebřík sletěl od stromu.

,,Krindapána!" vyletělo ze mě.

Tři dny, pár facek od babičky a člověk sprostým slovům odvykne. Aby ne. Moje babča má sakra páru. Když dostanu pohlavek, hlava se mi div neotočí kousavým dozadu.

No jo, ale co teď? Žebřík na zemi, já na stromě.

Když jsem posledně skákal ze stromu, skončilo to několika šrouby v kotníku. Nemilá věc kterou bych si jen nerad zopakoval. Tak jsem seděl, ládoval se, trhal si třešně do trika a modlil se k Shinigamimu aby mě nenechal zemřít potupně na stromě, v tak mladém věku. Vlastně jsem předpokládal, že se dřív nebo později přižene bábi kde se to flákám, když mám štípat dříví.

,,Nazdar ubožáku," ozvalo se jízlivě zespodu.

,,Sasuke? Co tu děláš?" kulil jsem oči.

,,Ptal jsem se na tebe Tsunade a ta mi řekla, že tě najdu tady. Zase se cpeš?" dodal posměšně.

,,Víš co mi můžeš!" prskl jsem.

,,To, co ty mi musíš," odpálkoval zpět mně.

To mě hodlá vytočit sotva se vidíme? Ale jelikož mě inteligentní protiargument nenapadl, zavrčel jsem:

,,Budeš od tý dobroty a postavíš mi ho?"

,,To bez tělesnýho kontaktu nezvládnu," pronesl a pak se začal smát.

V tu chvíli mi došel dvojsmysl věty, která mi vypadla z tlamy.

,,Žebřík Uchiho!" štěkl jsem.

,,Ale no tak, Uzumaki, to tě rozhodí drobný erotický žertík? Seš snad teplej nebo co?" pronesl, ale při poslední větě po mně šlehl očima.

A já zrudl. Soude, jsem vinnen, rovnou mi můžete na čelo napsat: Před vámi stojí gay.

,,Prosimtě, já už chci dolů," zaškemral jsem sklíčeně.

A to jsem si odhalení svého tajemství představoval ve své režii, se scénářem: Polib Sasukeho...

Mladý chlapec pod třešní zvedl žebřík a pořádně ho opřel o strom na kterém jsem seděl.

,,Děkuju," obrátil jsem se, pevně držel triko s kopou natrhaných třešní a příčku po příčce se škrábal na pevnou zem. Jenže než jsem na ní došlápl, podklouzla mi noha a v tu ránu mi chyběla ta druhá ruka, kterou bych se zachytil.

,,Hádám... Že padám!" vyjekl jsem a po zádech letěl prázdnem.

Zabrzdil mě až náraz do čehosi měkkého. Vepředu na holém břiše jsem postřehl Sasukeho ruce. Stále jsem svíral cíp trička a chránil pracně sesbíraný poklad. A on mě dál držel.

,,Jsi stejně šikovnej jako chytrej," zasmál se.

,,Ohromně vtipný Sasuke. Pustíš mě?"

,,Ty chceš abych tě pustil?"

Samozřejmě že ne, ale přeci mu to nepřiznám! Sasuke provedl jakýsi manévr, kterým si mě k sobě otočil čelem. Pomačkané triko mi vyklouzlo a třešně se rozssypaly. Zabubnovaly mi o boty a šťávou potřísněné triko se vrátilo do původní polohy. Ležely tam, lesklé, rudé, v té suché trávě.

,,A sbírej!" poručil jsem naštvaně a zahleděl se dolů na rozsypané plody. Mé tváře sevřely drsné, mozolnaté ruce. Pohled se mi vrátil do Sasukeho obličeje, a do hlavy se mi nahrnula krev.

,,A když ne?"

,,Tak si to sesbírám sám," zabručel jsem, vysmekl se mu a dřepl k té spoušti na zemi. Klekl jsem si na jedno koleno a sbíral si zpátky do trička to, co z něj vypadlo. Oči mi občas zalétly k Sasukeho sandálům. Stál tam jako by nevěděl co říct, nebo udělat. Pak se pohnul, kolena se pokrčila a ve stejné pozici jako já sbíral. Třešně mi vhazoval do trika. Už jsme to skoro měli, ale v tu chvíli se Sasuke rozhodl k tomu, k čemu se rozhoupával od minulého roku. Skočil po mně, já sebou praštil o zem, Uchihu obkročmo na klíně. Třešně vylétly do vzduchu a zasypaly nás jako červený déšť. Chytl mi ruce, vytáhl mi je nad hlavu a přidržel. Potom se jeho dokonalé rty začaly přibližovat přímo nad můj obličej. Když byl dostatečně blízko, otřel si nos o můj, políbil ho na špičku a pak velmi zlehka zatlačil jazykem proti mým sevřeným rtům. Povolil jsem. Konečně přišla chvíle, kterou jsem si vymodlil. Líbal mě a líbal a ... nepřestával. Váleli jsme se mezi třešněmi, zvědavýma rukama zkoumali nové tělo a touha se stupňovala. Když ze mě svlékl triko, bylo už naprosto jasné, co bude následovat. Chtěl to tak, jako já. Hladil mě po prsou, konečky prstů mi brnkal na žebra, sklouzl až k lemu trenclí a zase se vrátil zpět. Pod jeho dotyky mi naskočila husí kůže a bradavky okamžitě ztvrdly. Posadil jsem se a během dalšího bouřlivého polibku mu prozkoumal zádové svalstvo, sjel až k zadku a pevně ho zmáčkl v rukou. jako by byl dělaný přímo pro mé dlaně...

Zbavil jsem Sasukeho tílka a rty hladil tu obnaženou kůži. Byl horký, rozpálený sluncem a vášní. Netrvalo dlouho a začal se dobývat na citlivější území.

,,Co ke mně cítíš?" ptal jsem se hloupě se Sasukeho rukou v rozkroku.

,,Líbíš se mi. Přitahuješ mě. Chci tě," vyrážel ze sebe.

Ale jestli mě má rád, neřekl.

,,Miluješ mě?" tázal jsem se mezitím co z nás svlékl zbývající oblečení.

Kdyby nás tu někdo viděl... Třeba nedejshinigami moje babča, natrhla by mi zadek víc, než nějaký milenec v neohleduplném sexu.

,,Řekněme, že jsem od loňska nevyhnal ty tvý blankytně modrý oči z hlavy."

Takže ano. Stejně jako já ty jeho.

Roztáhl mi nohy od sebe a hlavou se mi zabořil mezi ně. Lízal mě na těch nejintimnějších místech a nebýt rudý vzrušením, byl bych rudý studem, kam až se mi to dostal. S obdivuhodnou pečlivostí si mě připravoval k aktu. Dráždil mi sliznici konečníku, otvor roztahoval do všech stran a občas ho konejšivě polaskal jazykem. Penis se mu tyčil k pupíku a když na chvíli přestal s mou přípravou, všiml jsem si obnaženého žaludu, i perleťové kapičky která vévodila konci toho jeho macka. Něco tak velkého jsem snad neviděl ani v pornu, natož v realitě. Jak se tohle do mě vejde? Odpověď přiklusala v zápětí. Vejde, ale pěkně to drhne a štípe. S každým dalším centimetrem jeho přirození ve svém těle jsem myslel, že umřu bolestí.

,,Naruto, no tak..." chlácholil mě a abych na to nemyslel, začal mi honit penis.

Docela solidně to odvedlo mou pozornost jinam. Mé tělo se uvolnilo a podávalo se šikovné práci jeho ruky. Postřehl jsem jak se Sasuke začal vlnit, zabodl do mě svůj pyj až na doraz a pak ho téměř celého nechal vyklouznout. Pohyb opakoval čím dál rychleji, s větší razancí. Jak se přiostřovalo tempo, točila se mi hlava a vzrušením jsem pomalu nevěděl co dělám. Ještě chvíli a končím.

,,Já už budu!" zaúpěl jsem a bílá sprška mi pokropila tělo.

Sasuke taky neměl daleko do cíle. Objal mě, natiskl na sebe a s posledními pohyby se do mě udělal. Seděl jsem na něm a nechal se hladit po zádech.

,,Můžeš mi vysvětlit na co jsme čekali?" zachraplal Uchiha.

,,Sám nevím. Ale jsem rád že jsi udělal první krok. Já se takhle rozhoupával už loni."

,,To bysme se taky mohli obcházet až do důchodu."

Oba jsme se zasmáli. Navlékli jsme si šaty, popadli žebřík a uháněli ho vrátit, abychom se pak spolu mohli vypařit k vodě.

,,Naruto! No to snad ne!" zaječela babička.

Krindapána! To je na mně to prožité milování někde vidět?!?

,,Kdo to bude prát?! Proč jsi se vyválel v třešních?!"

,,My se prali," dodal duchaplně Sasuke.

,,Z tebe bude mít máma taky radost!" dodala ještě a ztratila se kdesi ve stodole.

,,Mizíme," zašeptali jsme naráz a pak rychle uháněli k místnímu rybníku.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

super

kai,16. 5. 2010 1:13

take velice pěkny a povedeny příběh. myloju jaoi přiběhy s nautem.opravbu pěkny příběh.

:D:D

Eclair (www.eclairsstories.estranky.cz),31. 3. 2010 12:36

tak to nemělo chybu;-)

http://fantasya-world.blog.cz

Terry-Sasaki,18. 3. 2010 20:01

zahímavé, ty třešně bych si dala xD

XD ja cu třešně XD

DA(*)N,13. 3. 2010 23:57

jaaa se chci taky vyválet v třešníích XD

...

terkic,14. 2. 2010 16:09

tak ten konec mě rozsekal:D

O--o

Iruka sensei,11. 2. 2010 20:39

Kyááá!! tak to bylo naprosto dokonalé
Sbírání třešní je holt skvělá činnost :D

Tak, a je to jasne!

Haku,11. 2. 2010 10:41

Si jeden z mojich pokladov co pisu poviedky.Na take ceresne sa dostat....hm?

Kawaiiiiiiiiiiii

Arya,10. 2. 2010 22:38

tak toto ma dostalo krasne poviedocka
,,Budeš od tý dobroty a postavíš mi ho?" ja milujem slovne hracky :P

chi :)

kaci.chan,10. 2. 2010 22:24

Jop, tohle bylo perfektně letní. Díky za projasnění šedých dnů.